Wiele produktów czyszczących obiecuje cudowne rezultaty, ale najczęściej tak się nie dzieje. Ale to 5 dolarów tubka pasty czyszczącej od Amazon może być po prostu cudownym środkiem czyszczącym, którego zawsze szukałeś. Nie wierzysz nam? Wystarczy sprawdzić ponad 138 900 pięciogwiazdkowych recenzji!

Jak napisał jeden z kupujących: „W końcu zdecydowałem się wypróbować Stardrops – The Pink Stuff Cleaning Paste po tym, jak wszędzie o niej przeczytałem i powiem ci, że zasługuje na swoją nazwę „Cud”! Używałem jej do wszystkiego, począwszy od przypalonych patelni do płytek łazienkowych i działa jak czar, usuwając brud i brud przy minimalnym wysiłku.Ma przyjemny, niezbyt chemiczny zapach, a wystarczy niewielka ilość, więc wanna posłuży Ci na lata. Poza tym, to całkiem satysfakcjonujące widzieć, jak powierzchnie lśnią po szybkim użyciu tej pasty. Odrobina smaru łokciowego i The Pink Stuff nie tylko dokładnie czyści, ale także nie pozostawia żadnych pozostałości ani uszkodzeń. Stało się to podstawą mojej rutyny czyszczenia i ja Poleciłem już to wszystkim moim znajomym!”

Inny powiedział: „Kiedy przeczytałem wszystkie recenzje o The Pink Stuff, pomyślałem, że nie ma mowy, żeby było tak dobre, jak wszyscy twierdzili. Myliłem się! Te rzeczy są niesamowite. Mój garnek miał maź przez lata Usunięcie go za pomocą The Pink Stuff i mokrej szmatki zajęło 15 minut. Użyłem też The Pink Stuff do czyszczenia zlewu ze stali nierdzewnej i kuchenki ze szklanym blatem. W przypadku tych też zadziałało doskonale.

Źródło

Previous articleŚmierć Lance’a Desrouleaux: zmarł muzyk i producent
Next articleDlaczego Robert Duncan McNeill nie był fanem Toma Parisa w pierwszym sezonie Star Trek: Voyager

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here